بهترین فروشگاه اینترنتی – 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 99:

بهترین فروشگاه اینترنتی – 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 99:

بهترین فروشگاه اینترنتی – 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 99:

Blog Article

فروشگاه های اینترنتی در کشور ما ایران در حال حاضر هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیده است و هنوز هم با اینکه رقم خرید های اینترنتی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در سال های اخیر افزایش بسیار زیادی داشته است، اما متخصصان حوزه ی کسب و کار اینترنتی بر این باورند که هنوز هم در بازار ایران فرصت های بسیار زیاد و کشف نشده ای برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین موفق وجود دارد.
در این مقاله از آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما قصد داریم 11 تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی برتر ایران را از جهات گوناگون با یکدیگر بررسی کنیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را بیان کنیم تا شما عزیزان که می خواهید خرید اینترنتی انجام دهید بتوانید به راحتی و با مطالعه این مقاله بهترین فروشگاه اینترنتی ایران را متناسب با نیاز خودتان انتخاب کنید، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آنچه در این مطلب می خوانید:

لیست بهترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی
چند وقتی است که در کشورمان بازارهای فروشگاه اینترنتی بسیار پر جنب و جوش و پر از خبرهای مختلف است و فروشگاه های اینترنتی مختلفی هر روز تاسیس می شوند و از آن طرف فروشگاه های خرید آنلاین دیگری به دلایلی ورشکست شده یا تغییر بازار می دهند، بنابراین ما می خواهیم 11 تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین ایران که بهترین عملکرد را در سال داشته اند را بررسی و سپس معرفی کنیم.

فروشگاه اینترنتی چیست؟
به سایت ها و شرکت هایی که کالاها یا خدمات خود را به صورت آنلاین و در فضای اینترنت به فروش می رسانند، فروشگاه اینترنتی می گویند اما توجه داشته باشید که در این مقاله ما 11 سایت خرید آنلاین کالای فیزیکی را مورد بررسی قرار می دهیم یعنی تنها سایت هایی که کالای فیزیکی به فروش می رسانند و برای فروشگاه هایی که خدمات اینترنتی عرضه می کنند مطلبی جدا منتشر خواهیم کرد.
در این مقاله سعی کرده ایم فروشگاه ها را بر اساس فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار دهیم ، برخی از این فاکتورها شامل: میزان خلاقیت در کار ، نوآوری های عرضه شده، میزان بازدید کنندگان از سایت، تجربه کاربری، تجربه های خوب و بد خرید، روش های بازاریابی و موارد مختلفی دیگر که حدی که قابل بررسی باشد، هستند. ما با استفاده از فاکتورهایی که عرض کردیم سعی کرده ایم بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران را در این مطلب لیست کنیم.

ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد چیست؟
فروشگاه های اینترنتی هر کدام ویژگی های مثبت و منفی خود را دارند، و شاید یکی از دلایلی که اشخاص تمامی خرید های خود را تنها از یک فروشگاه اینترنتی انجام نمی دهند همین موضوع باشد. در ابتدای این مقاله می خواهیم ویژگی های بهترین فروشگاه اینترنتی و یک فروشگاه آنلاین خوب و معتبر را عنوان کنیم تا در ابتدا بدانیم که بهترین فروشگاه اینترنتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد.
لازم است بدانید که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی که هر فروشگاه اینترنتی باید آن را داشته باشد این است که باید تجربه کاربری خوب و دلپذیری داشته باشد به این معنی که کاربری که از سایت بازدید می کند حتی اگر خریدی هم انجام ندهد اما حس خوبی را تجربه کند.

رابط کاربری
رابط کاربری یا همان UI (به انگلیسی: User Interface) (به اختصار UI) از اصلی ترین فاکتورهای هر سایت برای جذب مخاطب است. رابط کاربری تنها فاکتوری است که کاربر بعد از ورود به سایت با آن در ارتباط است. رابط کاربری یا ظاهر یک فروشگاه آنلاین باید به قدری جذاب و حرفه ای طراحی شده باشد که کاربر حتی اگر قصد خرید ندارد برای سرگرمی هم که شده سری به فروشگاه بزند و این یعنی داشتن یک برگ برنده نسبت به رقبا.

ظاهر یک سایت که شامل :
• رنگ بندی سایت
• مکان قرار گیری المان های سایت
• فونت های سایت
• تصاویر استفاده شده درسایت
• دسته بندی محصولات
است باید به حرفه ای ترین شکل ممکن در کنار یکدیگر یک رابط کاربری حرفه ای را تشکیل دهند.

تجربه کاربری
تجربه کاربری یا همان UX (به انگلیسی: User Experience) (به اختصار UX) هم مانند رابط کاربری یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت های فروشگاهی است و باید به صورت اصولی و حرفه ای طراحی شود. اگر بخواهم به صورت ساده تجربه کاربری را بیان کنم باید بگم که تجربه کاربری به محض ورود کاربر به سایت شروع می شود کاربر باید به راحتی بتواند در سایت محصول مورد نیاز خود را پیدا کند و در کوتاه ترین زمان ممکن با حداقل مراحل سفارش خود را بدون معطلی ثبت کند و در مواردی حتی خودش متوجه نشود که چه زمانی مراحل خریدش انجام شد! به این میگن یک تجربه کاربری حرفه ای و اصولی . تجربه کاربری در یک جمله یعنی کاربر بعد از خروج از سایت احساس رضایت داشته باشد.

مراحل خرید
فرایند خرید در یک فروشگاه اینترنتی بسیار حائز اهمیت است از آن جهت که اگر مراحل خرید در یک سایتی آنقدر پیچیده و با مراحل بالا باشد در هر مرحله ممکن است کاربر از خرید خود صرف نظر کند و فروشگاه روزانه کلی سفارش را به خاطر همین موضوع از دست بدهد و در مقابل اگر فرآیند ثبت سفارش در یک فروشگاه اینترنتی ساده باشد و یا تنها در یک مرحله بتوان یک ثبت سفارش انجام داد آن فروشگاه به صورت چشم گیری افزایش فروش خواهد داشت. مراحل خرید در یک فروشگاه آنلاین یکی از مراحل طراحی تجربه کاربری است که در بالا به اهمیت آن اشاره کردیم.

امکان جست و جوی پیشرفته و سریع
اگر شما بخواهید یک محصولی که به آن نیاز دارید را از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید اولین کاری که معمولا انجام می دهید جستجوی نام محصول در بخش سرچ سایت است و اگر بخش جستجوی سایت به درستی کار نکند یا سرعت پایینی داشته باشد تعداد زیادی از مشتریان خود را به همین دلیل از دست خواهد داد پس بخش سرچ فروشگاه باید کاملا حرفه ای و سریع کار کند تا کاربر بتواند محصولات مورد نیاز خود را خیلی راحت و سریع پیدا کند و خریدش را انجام دهد. همچنین جستجوی سایت باید بر اساس فیلتر های مختلفی باشد به عنوان مثال فیلتر های قیمت، برند یا رنگ و … می تواند در جستجوی حرفه ای به کاربر کمک کند.

دسته بندی حرفه ای محصولات
یکی دیگر از ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب داشتن دسته بندی حرفه ای و اصولی در سایت است و این مورد هم در پیدا کردن محصول مورد نیاز مشتری می تواند خیلی کمک کند. دسته بندی محصولات در یک فروشگاه آنلاین باید کاملا اصولی باشد که هر محصول را با هر مدل، رنگ، اندازه و … بتوان به راحتی در دسته بندی سایت پیدا کرد.
کیفیت خوب و قیمت مناسب محصولات
چه کسی از کیفیت بالای یک محصول و قیمت مناسب بدش می آید؟ مسلما همه ما از فروشگاهی خرید می کنیم که بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار ما قرار دهد، در حال حاضر برخی از فروشگاه های اینترنتی در ایران ضمانت کیفیت و اصالت کالا و همچنین ضمانت پایین ترین قیمت را دارند که این خوب پیشرفتی بزرگ در این زمینه است. پس یکی دیگر از ویژگی های یک فروشگاه برتر آنلاین کیفیت بالای محصولات و ارائه آن با مناسب ترین قیمت است.

گارانتی بازگشت وجه و مرجوعی کالا
فروشگاه اینترنتی که می خواهد اعتماد کاربران خود را جلب کند باید گارانتی بازگشت وجه و همچنین مرجوعی محصول را به کار بگیرد در غیر این صورت کاربران خیلی سخت به همچین سایتی اعتماد خواهند کرد. البته هستند سایت هایی که گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه را در سایت خود قرار داده اند اما زمانی که به باید به آن عمل کنند با هزار جور بهانه تراشی از زیر آن شانه خالی می کنند. پیشنهاد می کنیم برای اینکه به دام اینچنین سایت ها نیافتید چک کنید که آیا به صورت کاملا واضح قوانین مربوط به مرجوع شدن محصول و گارانتی بازگشت وجه را هنگام خرید یا در صفحه ای مجزا در سایت به صورت کامل بیان کرده اند یا خیر ، اگر بیان نکرده بودند به خرید از آن سایت پیشنهاد نمی شود.

ارائه تخفیف ها و فرصت های ویژه
چه کسی از تخفیف بدش می آید؟ مسلما همه ما دوست داریم محصولات مورد نیازمان را با قیمت مناسب و با تخفیف های ویژه خریداری کنیم. یک فروشگاه اینترنتی خوب باید به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه و دوره ای تخفیفاتی ویژه را برای مشتریان خود تدارک ببیند. حتی تخفیف هایی برای ثبت اولین سفارش می تواند حداقل یک سفارش را از کاربری که هنوز هیچ سفارشی ثبت نکرده کلی فروش سایت را افزایش دهد. ایده های زیادی برای ارائه تخفیفات مختلف در زمان های گوناگون وجود دارد که باعث افزایش چشم گیر فروش می شود، بنابراین یک فروشگاه آنلاین خوب از ابزار تخفیف برای افزایش فروش خود استفاده می کند.

ارسال به موقع و سریع سفارشات
قطعا هر شخص بعد از ثبت سفارش برای دریافت محصول لحظه شماری می کند و اگر محصول مورد نظرش به هر دلیلی در زمان قول داده شده در سایت به دستش نرسد خیلی شاکی خواهد شد و احتمال اینکه دیگر از آن فروشگاه اینترنتی خرید نکند زیاد خواهد بود. یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کسب و کار های اینترنتی عمل به قولی است که می دهید یعنی اگر در سایت خود قول می دهید که کالا را در عرض ۲۴ ساعت به دست مشتری می رسانید باید در عرض ۲۰ ساعت به دستش برسد اگر این کار را کردید در کارتان خیلی زود موفق خواهید شد ولی اگر به جای ۲۴ ساعت در عرض ۲۵ ساعت به دستش برسد از شما نا امید خواهد شد و در خرید های بعدی خیلی محتاطانه عمل خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
اولین و بزرگ ترین و بهترین فروشگاه اینترنتی حال حاضر در ایران ، فروشگاه دیجی کالا است که در مواردی که در لیست بالا عرض کردیم تا حد زیادی خوب ظاهر شده و توانسته لقب بهترین فروشگاه اینترنتی ایران را از جهات مختلف از آن خود کند.
سایت دیجی کالا حدود ۱۰ سال قبل یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده با تنوع بسیار پایینی از کالاهای دیجیتال بود و کار خود را از پایین ترین سطح آغاز کرد و اکنون بعد از تقریبا ۱۰ سال بزرگترین سهم از بازار اینترنتی در ایران را از آن خود کرده است.

تبدیل شدن دیجی کالا به مارکت پلیس
سایت دیجی کالا جدیدا مثل فروشگاه های اینترنتی بزرگ جهان همانند آمازون به یک مارکت پلیس (Marketplace) تبدیل شده است و اتفاقا در این زمینه فعالیت خوب و قابل قبولی هم داشته است. اما یک نکته منفی که می توان به آن اشاره کرد این است که زمانی که شما از دو فروشگاه دیجی کالا (محصولات خود دیجی کالا و محصولات مارکت پلیس) خرید می کنید، سفارشات شما در ۲ سبد خرید ثبت می شود و همانطور که می دانید دیجی کالا در سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان هزینه ارسال را از مشتری نمی گیرد و زمانی که مبلغ یکی از سفارشات شما کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد شما باید برای یکی از آن ها هزینه ارسال بپردازید اما هر دو کالا را همزمان تحویل می گیرید.
یکی از نکات مثبت و بارز سایت دیجی کالا این است که برای رضایت مشتریان خود اهمیت ویژه ای قائل است و از شروع فعالیت خود به موضوع رضایت مشتریان خود بسیار حساس بوده است.

بخش جدید دیجی کالا به نام OPEN BOX
اخیرا فروشگاه دیجی کالا قسمتی جدید به نام جعبه باز یا همان OPEN BOX را به سایت خود اضافه کرده است و در ایران برای اولین بار فرهنگ فروش کالاهای OPEN BOX _ جعبه باز را به اجرا گذاشته است. دیجی کالا یک اینفوگرافیک برای توضیح کامل OPEN BOX تهیه کرده است که در زیر برای شما قرار دادیم تا بتوانید با این بخش جدید دیجی کالا بیشتر آشنا بشید.
دیجی کالا از همان ابتدای فعالیت خود همیشه خلاقیت زیادی را برای معرفی حرفه ای و هوشمندانه محصولات خود به کار برده است و شاید یکی از مهمترین دلایلی که کاربران برای کسب اطلاعات دقیق در مورد یک کالا به سایت دیجی کالا مراجعه می کنند همین باشد، اما در سال های گذشته که هنوز فرهنگ خرید اینترنتی در ایران در ابتدای راه بود بیشتر کاربران دیجی کالا تنها برای کسب اطلاعات دقیق یک محصول به این سایت مراجعه می کردند و بعد از مطالعه مشخصات و مقایسات محصولات ، محصول مورد نیازشان را انتخاب می کردند و سپس به بازار های معمولی مراجعه کرده و کالای خود را تهیه می کردند.

ترویج فرهنگ خرید اینترنتی توسط دیجی کالا
در حقیقت اگر بگوییم که سایت و تیم دیجی کالا در گسترش و ترویج خرید اینترنتی در ایران نقش بسیار مهم و بزرگی را ایفا کرده اند، بزرگ نمایی نکرده ایم. و در سال هایی که فروشگاه های آنلاین زرد محصولات بی کیفیت و بدرد نخور می فروختند و هر روز اعتماد کاربران را از خرید اینترنتی سلب می کردند، سایت دیجی کالا تنها سایت معتبر برای خرید محصولات با کیفیت از بستر اینترنت در ایران بود.
اما بعد از گذشت چند سال و گسترش فرهنگ استفاده از خدمات آنلاین دولتی توسط دولت و رسانه ها ، اعتماد مردم را بیشتر از گذشته برای استفاده از خدمات آنلاین و در کنار آن خرید اینترنتی جلب کردند. و این چنین بود که سایت دیجی کالا هر روز که می گذشت قوی تر و معروف تر میشد و تا مدتی هم تنها فروشگاه اینترنتی ایران بود، تا اینکه اکنون به غول فروشگاه های اینترنتی ایران تبدیل شده است.
بعد از اینکه فرهنگ خرید اینترنتی کم کم در ایران به جایگاه قابل قبولی رسید، رسانه ها شروع به گفتن از درآمدهای میلیاردی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا کردند و همین موضوع باعث شد تا دیگر رقبا هوشیار شده و به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی بیافتند.

رتبه دیجی کالا در بین بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران
با اینکه در سال های اخیر فروشگاه های اینترنتی خیلی خوبی راه اندازی شده اند و دیجی کالا هم در این مسیر با مشکلات فراوانی دسته و پنجه نرم کرده است اما هنوز هم فروشگاه دیجی کالا رتبه اول را در بین فروشگاه های اینترنتی ایران دارد و هنوز هم لقب بهترین فروشگاه اینترنتی ایران را یدک می کشد.

خلاقیت در دیجی کالا
دیجی کالا از نظر خلاقیت در حوزه کاری خود یک پیشرو کامل برای بهترین فروشگاه های اینترنتی دیگر است، از نظر نوآوری هم دیجی کالا همیشه حرفی برای گفتن دارد به عنوان مثال یکی از خلاقیت و نوآوری دیجی کالا راه اندازی کمپین سقف خیالتان کجاست (نگاهی به فردا) بود که با هدف ترویج ” نوآوری باز ” در ایران ، از افراد ایده پرداز و خلاق دعوت شد تا با ایده پردازی خلاقانه آینده این شرکت را در سال ۱۴۰۰ پیش بینی کنند. دیجی کالا حتی گروهی به نام «گروه نوآوری باز» دارد که هر روز ایده های جدیدی را به اجرا می گذارند. پس همان طور که دیدید دیجی کالا در نوآوری و خلاقیت در حوزه کاری خود پیشگام است.

جمع بندی و رتبه بندی فروشگاه دیجی کالا
با تمامی مزایا و معایبی که در بالا عرض کردیم هنوز هم فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در بین بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران در رتبه اول قرار دارد و هنوز هم با اینکه فروشگاه های آنلاین زیادی در ایران تاسیس شده اند هنوز نتوانسته اند جای دیجی کالا را در بازار اینترنتی ایران بگیرند و هنوز هم اولین گزینه برای تجربه بهترین خرید اینترنتی در ایران سایت دیجی کالا است.
________________________________________
فروشگاه اینترنتی مو تن رو
فروشگاه اینترنتی مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران است که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را شروع کرده است و در این زمان کوتاه توانسته بیش از ۳۰ درصد از بازار اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران را کسب کند.
در این فروشگاه آنلاین محصولات متنوع آرایشی بهداشتی برای خرید در دسترس قرار گرفته اند، همچنین محصولات سایت مو تن رو در دسته بندی های : آرایش و گریم ، پوست ، مو ، بدن ، عطر ، بهداشت شخصی ، مردانه ، لوازم برقی ، مادر و کودک و … عرضه می شوند. این شرکت با آشنایی کامل با برندهای بازار آرایشی بهداشتی در ایران و همچنین داشتن ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تامین کنندگان این بازار ، سعی کرده است تا کالاهای اورجینال را با بهترین قیمت و کیفیت به دست مشتریان خود برساند.

فرآیند ساده ثبت نام در مو تن رو
شاید یکی از مهمترین دلایل خرید از فروشگاه اینترنتی مو تن رو فرآیند بسیار ساده ثبت نام آن باشد. مراحل ثبت نام در سایت مو تن رو به این صورت است که شما تنها با وارد کردن یک شماره تماس و یک رمز عبور می توانید خرید خودتان را انجام داده و در آدرسی که در پروفایل کاربری خود وارد کرده اید کالای های خریداری شده خود را دریافت کنید.

مجله اینترنتی تخصصی آرایشی مو تن رو
یک ویژگی بسیار بارز دیگر سایت مو تن رو ، مجله اینترنتی زیبایی و آرایشی آن است که در این مجله به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در حوزه آرایشی بهداشتی و سلامت فعالیت می کند و هر روزه مقالاتی برای افزایش علم کاربرانش در حوزه آرایشی و سلامتی منتشر می کند. همچنین شما می توانید در مجله سایت مو تن رو پاسخ سوالات آرایشی خود را به سادگی پیدا کنید و اگر هم پاسخ سوالتان را پیدا نکردید می توانید در مجله سایت سوالات خود را بپرسید و از کارشناسان مو تن رو پاسخ تان را دریافت کنید.
در فروشگاه آنلاین مو تن رو هر چند وقت یک بار کمپین های مختلفی، برای ارئه تخفیف های مختلف با امکان ارسال رایگان، برگزار می شود.
فروشگاه آرایشی بهداشتی مو تن رو با رابط کاربری بسیار زیبا و کاربر پسند، در سال ۹۷ و در جشنواره وب موبایل ایران توانست جایزه بهترین وب سایت تخصصی آرایشی و بهداشتی را کسب کند.
________________________________________
فروشگاه اینترنتی خانومی
فروشگاه اینترنتی خانومی سومین فروشگاه آنلاین در لیست ۱1 فروشگاه اینترنتی برتر ایران است و این سایت هم همانند سایت مو تن رو یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر است. سایت خانومی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را اغاز کرده است. این فروشگاه امکان انتخاب محصولات مورد نظر تان را در بین انواع برندهای ایرانی و خارجی میسر ساخته است و شما می توانید انواع محصولات با کیفیت و اورجینال را از بین برندهای مختلف انتخاب و در آدرس مورد نظرتان دریافت کنید.
شاید یکی از مهمترین تمایزات این فروشگاه با دیگر فروشگاه های اینترنتی در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی این باشد که این شرکت کنترلی قدرتمند روی اورجینال بودن و اصالت محصولات دارد و روی کیفیت و تاریخ انتضای محصولاتش بسیار حساس است و همانطور که می دانید تاریخ انقضا در محصولات آرایشی بهداشتی یک فاکتور بسیار مهم است.

تست محصولات در خانومی
یکی دیگر از ویژگی های کسب و کار اینترنتی خانومی ، امکان سفارش و درخواست برای دریافت اشانتیون محصولات است. این بدین معناست که مشتریان و کاربران این فروشگاه اینترنتی می توانند برای هر محصولی که قصد خریدش را دارند درخواست تست اشانتیون بدهند و قبل از خرید آن محصول را تست کنند. این موضوع حتی برای تامین کنندگان کالاها هم جذاب است چون می توانند محصولات شان را به راحتی توسط خانومی برای تست در اختیار مشتریان قرار دهند.
کسب و کار اینترنتی خانومی همکاری بسیار نزدیکی با وارد کنندگان و تامین کنندگان در بازار لوازم آرایشی بهداشتی دارد، و همین موضوع باعث شده است تا فروشگاه خانومی بتواند محصولات با کیفیت را از برندهای مختلف با قیمت های خوب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
________________________________________
فروشگاه اینترنتی دیجی استایل
فروشگاه اینترنتی دیجی استایل اولین سایت در حوزه فروش پوشاک به صورت اینترنتی است و دوباره رسیدیم به نام دیجی کالا ! همان طور که در بالا خدمت شما عرض کردم فروشگاه اینترنتی دیجی کالا پر بازدید ترین سایت در ایران است که چند وقتی است سایتی به صورت اختصاصی در حوزه پوشاک به نام دیجی استایل راه اندازی کرده است. خوب شرکت دیجی کالا از سایت اصلی خودش یعنی سایت دیجی کالا تجربه های ارزشمند زیادی را کسب کرده است بنابراین پروژه ی جدیدش که سایت دیجی استایل است به راحتی توانست در مدت زمان کوتاهی از بازار پوشاک ایران سهم زیادی را کسب کند و هم اکنون خود سایت دیجی استایل جزو 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران و یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در ایران است.
فروشگاه اینترنتی پوشاک دیجی استایل تا به امروز به خوبی توانسته رقبای حوزه ی خودش را کنار بزند و حتی از آن ها سبقت هم بگیرد، دیجی استایل با عرضه محصولات اورجینال از برندهای مختلف ایران و جهان خیلی زود توانست اعتماد مشتریان خود را جلب کند. حال دیجی استایل خود یک غول در بازار پوشاک ایران است!
اگر از سایت دیجی استایل خرید لباس داشته باشید آن وقت باید توقع یک پشتیبانی حرفه ای و واقعی را دشته باشید چون می توانید به راحتی لباستان را پرو کنید و اگر خوشتان نیامد یا رضایت کافی از محصول نداشتید می توانید به راحتی محصول خریداری شده را پس بفرستید، البته با توجه به اینکه دیجی استایل از زیر مجموعه های شرکت دیجی کالا هست اگر غیر از این می بود باید تعجب می کردیم!
________________________________________
فروشگاه اینترنتی مدیسه
فروشگاه اینترنتی مدیسه در ابتدا در حوزه پوشاک فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون در دسته بندی های بسیار متنوع تری محصولات خود را ارائه می کند. سایت مدیسه هم یکی از 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران است و جز بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران می باشد. که در حال حاضر رتبه الکسای آن در ایران ۱۲۸ و در جهان ۲۴۱۱ است که این رتبه نشان از محبوبیت و پر بازدید بودن آن است. فروشگاه مدیسه چون در ابتدا به صورت تخصصی در حوزه پوشاک شروع به کار کرده است هنوز هم اصالت خود را حفظ کرده و شما اگر می خواهید پوشاک های مرغوب و برندهای مطرح جهان را با قیمتی مناسب و به صورت اینترنتی خریداری کنید فروشگاه آنلاین مدیسه بهترین انتخاب است.
فروشگاه اینترنتی مدیسه به صورت کاملا اختصاصی روی عرضه لباس های مردانه ، زنانه و بچه گانه در این سال ها به صورت مستمر فعالیت داشته که همین موضوع سبب شده تا کسب و کار اینترنتی مدیسه یکی از غول های اینترنتی ایران در زمینه فروش اینترنتی پوشاک در کشورمان ایران باشد.

مدیسه کیست؟
او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد…
تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ملی لذت می‌برید. مدیسه چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.
اعتماد به مدیسه با یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های تجاری کشورمان پیوند خورده که در طول بیش از نیم قرن اخیر ارائه‌کننده برترین برندهای بین المللی و ملی در ایران بوده ‌است. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.
مدیسه تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در مدیسه می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، مدیسه از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و … لذت ببرید.
فروشگاه اینترنتی مدیسه با عرضه محصولات اورجینال از برترین برندهای معروف جهان با قیمت های مناسب توانسته است نیاز های قشر جوان را برطرف سازد.

گارانتی تست و پرو لباس مدیسه
یکی از ویژگی های بسیار بارز فروشگاه پوشاک مدیسه این است که شما بعد از خرید لباس های مورد نیازتان می توانید آن ها را در منزلتان تست و پرو کنید و اگر مورد پسندتان نبود یا سایز لباس ها مناسب شما نبود می توانید محصولات را به راحتی مرجوع کنید. همچنین گارانتی به جز یکی دو فروشگاه دیگر در ایران بسیار نادر است!

تنوع محصولات در سایت مدیسه
در فروشگاه آنلاین لباس مدیسه شما می توانید از دسته بندی های مختلف محصولاتی اعم از : کیف، کفش، پیراهن،‌ مانتو، لباس مجلسی، شومیز، اسکوتر، تیشرت، پیراهن، شلوار، کت، کمربند، کلاه، دستکش، کفش، کیف، بارانی، پالتو،‌ شال، روسری، پالتو، شلوار، عینک آفتابی، بلوز، دامن، تونیک، کاپشن لباس و کفش ورزشی، اکسسوری ورزشی و … را به راحتی به صورت اینترنتی خرید کنید و در آدرسی که در پروفایل خود وارد کردید محصولات خود را دریافت کنید.

ارائه محصولات جدید در مدیسه
به تازگی کسب و کار اینترنتی مدیسه حوزه فعالیت خود را گسترش داده و محصولاتی جدید را دسته بندی های جدید ارائه کرده است برخی از این دسته بندی های جدید شامل : لوازم آرایش، لوازم خانه، لوازم جانبی الکترونیک مثل هدفون و لوازم خانه و آشپزخانه، فرهنگی هنری و حتی سوپر مارکت است.

برترین برندهای جهان در فروشگاه اینترنتی مدیسه
فروشگاه آنلاین لباس مدیسه محصولات پوشاک و اکسسوری های خود را از برترین ، معروف ترین و مرغوب ترین برندهای جهان انتخاب کی کند و اگر بخواهیم برخی از این برندهای برتر را نام ببریم می توانیم به برندهایی نظیر : GAP, H&M, Giordano, La Senza, Nike, Adidas Oysho, Ray-Ban, Versace, Chanel, BVLGARI, Zara و … اشاره کنیم.

استفاده از تبلیغات گوگل در مدیسه
خوب است بدانید که فروشگاه مدیسه در کلمات بسیار سختی مانند خرید اینترنتی لباس اولین رتبه را در نتایج گوگل دارد ولی با این حال باز هم از تبلیغات ادورز گوگل برای این کلمات استفاده و کلمات مشابه خرید اینترنتی لباس استفاده کرده است. از همین کار مدیسه می توان حدس زد که مدیسه اصلا دوست ندارد رقبایش همانند دیجی استایل جایگاهش را در نتایج گوگل بگیرند، البته از رتبه الکسا می توان فهمید که از نظر ترافیک و بازدید سایت مدیسه جایگاه بالاتری نسبت به دیجی استایل دارد.
________________________________________
فروشگاه اینترنتی زنبیل
فروشگاه اینترنتی زنبیل هم یکی دیگر از 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران است و جز بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران می باشد که در خردادماه سال ۱۳۹۲ راه اندازی شده است. فروشگاه زنبیل با تنوع بسیار بالای محصولات و کیفیت خوب کالاها و همچنین تاکید این فروشگاه بر پایین ترین قیمت در بازار خرید اینترنتی توانسته است رضایت و اعتماد مشتریانش را در این سال ها جلب کند و در بازار خرید اینترنتی ایران برای خودش سهمی دست و پا کند.
در صفحات محصول در سایت زنبیل در کنار قیمت هر محصول قسمتی را برای نمایش سود شما از این خرید قرار داده اند و این بخش به شما می گوید اگر از زنبیل این محصول را خریداری کنید اینقدر سود می کنید (نسبت به قیمت در فروشگاه های دیگر)

۵ روز ضمانت قیمت کالا در زنبیل
فروشگاه زنبیل هم اکثر فروشگاه های اینترنتی تراز اول ایران ۷ روز ضمانت عودت وجه دارد، اما مزیتی که فروشگاه زنبیل را از دیگر فروشگاه های آنلاین متمایز می کند ۵ روز ضمانت قیمت کالای آن است که واقعا فوق العاده است و به مشتریان خود اجازه می دهد تا ۵ روز قیمت ها را بررسی کند و اگر توانست همان محصول را با همان قیمت از فروشگاهی دیگر خریداری کند می تواند محصول خریداری شده از زنبیل را مرجوع کند.

دسته بندی کالاها در فروشگاه زنبیل
شما می توانید از فروشگاه آنلاین زنبیل و از دسته بندی های : لوازم خانگی، تهویه مطبوع، لوازم دیجیتال، آرایشی و بهداشتی، پزشکی و سلامت، تجهیزات ورزشی، ساعت و اکسسوری، سیسمونی نوزاد، مبلمان، هنر و موسیقی و … خرید اینترنتی خود را انجام دهید.
________________________________________
فروشگاه اینترنتی 20 بخر
فروشگاه اینترنتی 20 بخر، نمایندگی فروش لوازم خانگی بوش در ایران است که با ارائه محصولات این کمپانی معتبر به صورت مستقیم و آنلاین کار فروش محصولات بوش را انجام می دهد. سیاست و هدف اصلی این نمایندگی از راه اندازی فروشگاه آنلاین 20 بخر حذف واسطه های فروش و حفظ تعادل بیشتر قیمت لوازم خانگی بوش در بازار بوده است تا مشتریان بتوانند علاوه بر خرید حضوری از نمایندگی های سرتاسر کشور، محصولات شرکت بوش را در تنوعی کامل همراه با گارانتی بوش سرویس (ضمانت نامه اصلی بوش در ایران) و بهترین قیمت به طور مستقیم تهیه نمایند.

برخی از مزیت های فروشگاه آنلاین 20 بخر
از مزیت های موجود در فروشگاه آنلاین 20 بخر، نمایندگی لوازم خانگی بوش در ایران می توانیم به توضیحات و جدول مشخصات فنی هر محصول اشاره کنیم که می تواند کمک بسیار زیادی در معرفی و شناخت بهتر محصولات باشد تا مشتریان این برند معتبر به آسانی بتوانند بر اساس بودجه و نیازهای خود بهترین و کارآمد ترین مدل را انتخاب نمایند، اگرچه در این فروشگاه اینترنتی از مزیت های دیگر و منحصر به فرد آن می توان به وجود فیلم های مربوط به محصولات در کنار تصاویر آن اشاره نمود که این امر به خرید اینترنتی هر چه راحت تر مشتریان کمک خواهد کرد و خریداران می توانند با داشتن تجسم و شناخت بهتر محصولات و با اطمینانی هر چه بیشتر مدل محصول خود را انتخاب کنند.
لازم به ذکر است علاوه بر آن حتی اگر شما قصد خرید از فروشگاه 20 بخر را هم نداشته باشید و ترجیح دهید خرید خود را به صورت حضوری از نزدیک ترین نمایندگی به منزل و یا محل کار خود انجام دهید، مشاورین فروشگاه اینترنتی 20 بخر می تواند با معرفی نمایندگی لوازم خانگی بوش معتبر در ایران شما را در انتخاب مدل مورد نظرتان، یاری دهد و آدرس نزدیک ترین نمایندگی بوش را در سرتاسر کشور دریافت کنید.

مزایای فروشگاه اینترنتی 20 بخر:
• فرآیند ثبت نام و ثبت سفارش ساده
• تیم مشاوره تخصصی جهت پاسخگویی به سؤالات مشتریان
• ارائه جشنواره های فروش لوازم خانگی بوش در سرتاسر کشور به صورت واحد
• نقد و بررسی محصولات و امکان مقایسه آن‌ها با یکدیگر
• وجود ویدیوی معرفی برای هر محصول برای شناخت بیشتر
• مشاوره و معرفی نزدیک ترین فروشگاه بوش در سرتاسر کشور
• داشتن یک مجله اینترنتی با محتوای بسیار خوب
• قیمت مناسب کالاها

معایب فروشگاه اینترنتی 20 بخر:
• نداشتن اپلیکیشن
• نداشتن خدمات ویژه به مشتریان خاص
• عدم پیگیری مجدد پس از لغو سفارش
________________________________________
نتیجه گیری نهایی:
در مقاله 11 فروشگاه اینترنتی برتر ایران هدف ما معرفی بهترین فروشگاه های اینترنتی برتر ایرانی با توجه به فاکتورهایی فنی و کاربردی بود و بعد از آن هم آشنایی شما کاربران خوب آکادمی وبکیما با فاکتورهایی که در بهترین فروشگاه اینترنتی می تواند بسیار مهم باشد در برخی از این موارد شاید در ظاهر بسیار کوچک و ناچیز شمرده شوند اما همین فاکتورهایی که در ظاهر کوچک شمرده می شوند می توانند باعث تفاوت های بسیار بزرگی شوند و یک کسب و کار اینترنتی را بزرگ کرده و دیگری را به مرز ورشکستگی ببرند.
منبع: webkima.com

Report this page